Kategoria: Region
Opublikowano: 2015-05-09 11:04:50 przez system

Wystawa reprodukcji słynnych dzieł sztuki w Gemini Park

Od najbliższego weekendu, klienci Gemini Park będą mogli uczestniczyć w wystawie reprodukcji słynnych dzieł sztuki, która została przygotowana przez studentów Instytutu Sztuki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

Ekspozycja dostępna będzie od 9 do 17 maja, w godzinach od 9:00 do 18:00 na terenie pasażu Centrum Handlowego, tuż przy markecie budowlanym Castorama.

Każdy baner posiadać będzie w odpowiednim miejscu otwór, który umożliwi klientom wykonanie zdjęcia z daną reprodukcją. Studenci PWSZ będą pomagać oraz udzielać wszelkich informacji nt. dzieł oraz studiów w tarnowskiej PWSZ na dwóch kierunkach artystycznych - Wzornictwie i Grafice.

- W naszych działaniach nie zapominamy o otaczających nas społecznościach, w tym o studentach w naszym mieście. Chętnie wspieramy ciekawe inicjatywy, jak np. wystawa prac PWSZ, czy promujemy studenckie wydarzenia. Stąd też, na terenie Gemini będzie można zakupić bilety na Juwenalia, które dostępne będą na stoisku, tuż przy strefie restauracyjnej – mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów.