Kategoria: Region
Opublikowano: 2016-12-15 15:29:35 przez system

Z Krakowa polecisz do Walencji

Od 3 maja 2017 r. Ryanair uruchomi loty z Krakowa do Walencji. To kolejne hiszpańskie miasto, po Madrycie i Barcelonie, do którego będzie można bezpośrednio polecieć z Kraków Airport.

Od 3 maja 2017 dwa razy w tygodniu – w środy i niedziele – linie lotnicze Ryanair będą latały ze stolicy Małopolski do Walencji. To miasto sztuki, kuchni, zabytków i sportu. Wśród atrakcji nie można pominąć największego w Europie Oceanarium czy też niezwykłego Muzeum Nauk.

  • Ryanair z przyjemnością ogłasza nową trasę z Krakowa do Walencji na lato 2017. Połączenie będzie wykonywane 2 razy w tygodniu od 3 maja 2017 r. Polscy klienci oraz turyści mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe trasy, nowe wnętrza samolotów czy też jeszcze niższe ceny, a wszystko w ramach programu „AlwaysGettingBetter” – zachęca Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE z Ryanair.

Port lotniczy Walencja położony jest 8 km na zachód od centrum miasta. To duże i nowoczesne lotnisko, które w 2015 roku obsłużyło ponad 5 milionów pasażerów.

Bilety na loty na trasie Kraków – Walencja można kupić na stronie: www.ryanair.com