Kategoria: Region
Opublikowano: 2016-12-24 10:27:42 przez system

Zgłosił zaginięcie samochodu wraz z małżonką

Starszy pan zapomniał, że pozostawił auto na innym parkingu…

22 grudnia policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku przeprowadzili nietypowe, poszukiwania samochodu, w którym mieszkaniec Chełmka pozostawił swoją żonę. Mundurowi szybko odnaleźli auto wraz z siedzącą w nim kobietą, za co odebrali od małżonków podziękowania i serdeczne życzenia świąteczne.

Do Komisariatu Policji w Chełmku zgłosił się zdenerwowany 78–letni mieszkaniec Chełmka. Mężczyzna powiadomił, że z parkingu przy sklepie, w którym robił zakupy, zniknął jego samochód marki renault. W pojeździe miała znajdować się również jego żona. Policjanci natychmiast zajęli się poszukiwaniami i już po kilkunastu minutach, na sąsiednim parkingu, odnaleźli auto oraz mieszkankę Chełmka, która cierpliwie czekała na powrót męża.

Okazało się, że senior miał swoje ulubione miejsce do parkowania przed sklepem, w którym najczęściej robił zakupy. Niestety wszystkie miejsca parkingowe były zajęte, więc mężczyzna pojechał na parking pobliskiego hipermarketu. W ferworze zakupów zapomniał, gdzie zaparkował i wydawało mu się, że ktoś uprowadził jego żonę wraz z samochodem. Policyjna interwencja zakończyła się pomyślnie, więc szczęśliwe małżeństwo, życząc policjantom spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, z uśmiechem wróciło do domu.