Kategoria: Region
Opublikowano: 2017-02-10 14:46:20 przez system

Zobacz piłkarskie trofeum mistrza Polski

W sobotę 11 lutego w Gemini Park Tarnów na wszystkich fanów piłki nożnej czekać będzie masa sportowych atrakcji. Kibice będą mogli zobaczyć na własne oczy piłkarskie trofeum mistrza Polski oraz spotkać się z piłkarzami ekstraklasowej drużyny Termaliki Bruk-Bet Nieciecza.

Oprócz trofeum, które na koniec sezonu trafia w ręce najlepszej polskiej drużyny, a także spotkania z piłkarzami Termaliki, na wszystkich zgromadzonych czekać będą gry, konkursy i turnieje przygotowane przez Ekstraklasę i jej partnerów.

Każdy fan piłkarski będzie miał okazję sięgnąć i poczuć ciężar Trofeum - dosłownie i w przenośni! Sobotnie popołudnie będzie niepowtarzalną okazją, żeby zrobić sobie zdjęcie z Trofeum i medalem Mistrza Polski, które dotychczas w rękach mieli przedstawiciele tylko dwóch drużyn – Legii Warszawa (w 2014 i 2016 roku) oraz Lecha Poznań (w 2015 roku).

Dodatkowo, będzie można wziąć udział w turniejach w piłkarzyki, rozgrywkach w FIFA 17, konkursach i zabawach z atrakcyjnymi nagrodami.

Organizatorzy czekają 11 lutego w Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów od 14.00, tuż przy strefie restauracyjnej.

Trophy Tour to wspólny cykl eventów Ekstraklasy S.A. i jej partnerów - marek Lotto, nc+, Adidasa, Panini, a także klubów ligi. Nowe trofeum Mistrza Polski wręczane jest najlepszej drużynie w rozgrywkach Ekstraklasy od 2014 roku. W ramach cyklu Trophy Tour zawita ono w tym sezonie do wszystkich miast, gdzie rozgrywane są mecze Lotto Ekstraklasy.