Kategoria: Region
Opublikowano: 2017-03-09 08:19:30 przez system

Zostań Innovatorem Małopolski

Rozpoczęła się 11. edycja konkursu na najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwo Małopolski. Konkurs w ramach projektu Enterprise Europe Network dla mikro, małych, średnich firm oraz start-upów z Małopolski i przy współpracy z Województwem Małopolskim organizuje Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska.

Konkurs skierowany jest do małopolskich przedsiębiorców z kategorii mikro, małych, średnich firm oraz start-upów, którzy mogą poszczycić się sukcesami w opracowywaniu własnych nowych technologii, innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych, usługowych, marketingowych czy organizacyjnych lub wdrażaniu nowych technologii, innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych, usługowych, marketingowych czy organizacyjnych wywodzących się z polskich jednostek naukowych.

Przedsiębiorcy mogą zgłaszać swój udział za pomocą formularza on-line dostępnego na stronie: www.innovatormalopolski.pl w czterech kategoriach. Konkurs będzie realizowany w dwóch etapach. W pierwszej części zostaną zweryfikowane formularze złożone on-line, a następnie na ich podstawie, komisja konkursowa wskaże firmy przechodzące do II etapu, którym będzie wizyta audytorów w siedzibie firmy i sporządzenia raportu dla kapituły konkursu.

Następnie kapituła wybierze 4 najbardziej innowacyjne firmy Małopolski roku 2017, które następnie zostaną ogłoszone, zaprezentowane i nagrodzone podczas uroczystej gali. Laureaci konkursu otrzymają pamiątkową statuetką, dyplom oraz prawo posługiwania się prestiżowym tytułem „Innovator Małopolski”. Nagrodzone firmy mogą liczyć na szeroką promocję nie tylko na rynku regionalnym czy krajowym, ale również za granicą.

Rekrutacja firm chętnych do udziału w konkursie już ruszyła i potrwa do 31 marca. Więcej informacji o konkursie, formularz zgłoszeniowy on-line oraz regulamin na stronie internetowej www.innovatormalopolski.pl