Kategoria: Region
Opublikowano: 2016-10-11 11:11:08 przez system

Zupomania opanuje Niepołomice

W niedzielę 23 października w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach odbędą się warsztaty z autorką nowatorskiego programu odchudzającego – Moniką Honory. Podczas eventu zostaną poruszone tematy związane z czerpaniem przyjemności z jedzenia, bezpieczną utratą wagi bez efektu jojo czy zdrowym stylem życia w ujęciu holistycznym.

Monika Honory przez większość życia zmagała się z problemem nadmiaru kilogramów. Pierwsze próby utraty wagi podejmowała jeszcze jako mała dziewczynka, jednak bezskutecznie. Po przetestowaniu kilkunastu popularnych diet, dających krótkotrwałe efekty, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Po konsultacjach z lekarzami, a także bazując na własnej wiedzy, stworzyła autorski program „Przemiany wg Moniki Honory”. Podstawą programu są lekkostrawne, a zarazem sycące i pełnowartościowe posiłki, czyli… zupy!

- Szukałam pomysłu na potrawy, które są łatwo przyswajalne i nie obciążają organizmu, ale przy tym pozwolą zaspokoić głód. W ten sposób powstał program Przemian, dzięki któremu każdy ma szansę, tak jak ja schudnąć nawet 40 kilo i tym samym odmienić swoje życie – zachęca Monika Honory.

W niedzielę 23 października w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach, przy Placu Kazimierza Wielkiego 1, odbędą się warsztaty prowadzone przez Monikę Honory – holistycznego eksperta ds. żywienia, w trakcie których będzie można dowiedzieć się m.in. jak jeść, żeby schudnąć. Dlaczego nasze polskie, smaczne zupy są tak ważne dla dobrej przemiany materii? Co zrobić, żeby nie powrócił efekt jo-jo? Start o godzinie 15:00, spotkanie potrwa ok. 2 godzin.

Informacje na temat biletów dostępne są na stronie www.MonikaHonory.pl/shop/ oraz mailowo monikaszewczyk2016@gmail.com i pod numerem telefonu 604-427-953.