Kategoria: Sport
Opublikowano: 2023-02-02 22:15:25 przez Czas2012

Marcin Bożek poprowadzi młodzieżową reprezentację Polski

Marcin Bożek, szkoleniowiec Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, został powołany na stanowisko trenera głównego młodzieżowej reprezentacji Polski K2004!

Marcin Bożek jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W 2006 roku uzyskał uprawnienia do licencji trenerskiej kategorii III EHF Rinck Convention. Posiada wieloletnie doświadczenie szkoleniowe na wszystkich poziomach piłki ręcznej – młodzieżowym włącznie.

Przez ostatni rok pełnił rolę asystenta reprezentacji kadry narodowej juniorek. Jego zadaniem będzie przygotowanie zespołu do zbliżających się Women’s 19 EHF CHAMPIONSHIPS 2023, które odbędą się w Kosowie w dniach 8-16 lipca 2023 r.
Gratulacje dla naszego trenera!

– Gratulujemy naszemu Trenerowi, który od lat współpracuje z bocheńskim klubem – mówi Dorota Błoniarczyk zastępca dyrektora MOSiR Bochnia. – Powodzenia wobec nowych wyzwań!

Czeka mnie trudne zadanie, gdyż w tak krótkim czasie muszę przygotować zespół do ważnej imprezy – mówi Marcin Bożek. – Decydując się na to wyzwanie, miałem świadomość napotykanych trudności, ale postanowiłem podjąć ryzyko, gdyż tylko wtedy można się rozwijać i „chwycić byka za rogi”. Mam nadzieję, ze sprostam temu zadaniu, a w lipcu będę mógł powiedzieć, że zrobiłem wszystko, aby osiągnąć założony cel.

Na stronie www.mosir.bochnia.pl zostało przypomniane kilka najważniejszych informacji na temat kariery trenerskiej Marcina Bożka.

Info: MOSiR Bochnia