Kategoria: Twój poradnik
Opublikowano: 2017-10-26 21:24:44 przez system

Czym jest pożyczka z obsługą domową?

Zaciągnięcie pożyczki wcale nie musi wymagać od nas wychodzenia z domu. Możemy również uzyskać pieniądze bardzo wygodnie, ponieważ z tak zwaną obsługą domową. Na czym to dokładnie polega i kiedy warto zdecydować się na taką ofertę?


Dobra pożyczka powinna być przede wszystkim tania. Jednak nie oznacza to wcale, że nie musi być wygodna. Co więcej, niektórzy cenią komfort ponad cenę. Gdy również lubisz wygodne, dopasowane do ciebie rozwiązania, pożyczki domowe to atrakcyjna propozycja. Pożyczka z obsługą domową – co to jest?

W tym przypadku mamy do czynienia z szybkimi pożyczkami, które są oferowane w domu klienta. Przedstawiciel firmy pożyczkowej przyjeżdża do niego pod wskazany adres i o umówionej godzinie, dlatego klient nie musi udawać się do placówki firmy pożyczkowej.

Podczas takiej wizyty przedstawiciel może przedstawić klientowi ofertę, obliczyć koszty, a potem przygotować umowę i sygnować ją na miejscu. Po jej podpisaniu może także przekazać klientowi pieniądze.

Jednak na tym obsługa domowa się nie kończy. Także przedstawiciel firmy będzie wtedy przyjeżdżał do klienta w celu odebrania raty – zwykle taka wizyta odbywa się co miesiąc.

Zalety i wady pożyczek z obsługą domową

Oczywiście, największą zaletą takiej pożyczki jest jej komfort – wszystko odbywa się w domu. To również udogodnienie dla osób, które z różnych powodów nie mogą wychodzić z domu, pracują w nim, są niepełnosprawne. Dostępne są też pożyczki bez BIK, które można uzyskać nawet wtedy, gdy mamy negatywną historię kredytową w bazie Biura Informacji Kredytowej.

Są też minusy. Przede wszystkim takie pożyczki są dość drogie – wynika to właśnie z faktu, że do klienta regularnie musi dojeżdżać przedstawiciel firmy. W związku z tym za pożyczki z obsługą domową zapłacimy więcej niż za te, które zaciągamy samodzielnie on-line i spłacamy przelewami.

Wobec tego wtedy, gdy chcemy połączyć wygodę z niskimi kosztami, pożyczki on-line to bardzo atrakcyjna propozycja – możemy dzięki nim załatwić wszystko z domu, a przy tym nie narażać się na wysokie koszty!

Autor: préstamo