Kategoria: Twój poradnik
Opublikowano: 2023-01-25 12:44:15 przez Czas2012

Gdzie wygładzić zmarszczki w Bochni?

Masz drobne zmarszczki? A może zależy Ci na poprawie owalu twarzy i modelowaniu policzków, podbródka, nosa lub żuchwy? Jeśli tak, to sprawdź jakie zabiegi medycyny estetycznej możesz wykonać w Bochni.

Po zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego sięga coraz więcej osób. Nic w tym dziwnego! Dzięki nim możesz poprawić mankamenty skóry, które pojawiają się wraz z procesem starzenia. W tym cienie pod oczami, kurze łapki, lwia zmarszczka, a także opadające policzki (tzw. chomiki). Zastanawiasz się, który z zabiegów będzie najlepszy dla Twoich potrzeb? Dowiedz się więcej o botoxie i wypełniaczach, a potem spraw sobie przyjemność w postaci gładszej i wizualnie młodszej twarzy.

Na gładką i promienną cerę bez zmarszczek

Czy istnieje sposób, by pożegnać się ze zmarszczkami wiele miesięcy? Oczywiście! Jedną z popularniejszych metod medycyny estetycznej jest ostrzyknięcie twarzy toksyną botulinową, czyli botoxem. Toksyna powoduje rozluźnienie mięśnia, co sprawia, że skóra jest wygładzona, a zmarszczki "wyprasowane". Efekt? Zapomnisz o nich nawet na 6 miesięcy, a rezultaty zabiegu zobaczysz w pełni po 7-14 dniach od ostrzyknięcia.

Toksyna botulinowa blokuje skurcze mięśni, łagodzi nadmierną mimikę twarzy, przez co określa się ją mianem "profilaktyki przeciwzmarszczkowej". Im mniej np. marszczenia czoła, tym mniej zmarszczek powstanie w przyszłości.

W jakiej sytuacji najlepiej wybrać toksynę botulinową? Botox stosuje się do usunięcia zmarszczek z czoła, lwiej zmarszczki, kurzych łapek, zmarszczek mimicznych, a także tych wokół ust. Tym samym to rozwiązanie idealne, by kompleksowo zadbać o wygładzenie zmarszczek na całej twarzy oraz uzyskanie gładkiej i promiennej cery.

Młodzieńczy owal i rysy twarzy

Wiesz, że wraz z upływem lat ilość kwasu hialuronowego w skórze zmniejsza się, co sprawia, że cera jest mniej elastyczna, pojawiają się na niej bruzdy, a rysy nie są tak wyraziste, jak wcześniej? Można temu zaradzić! Wystarczy wprowadzić kwas hialuronowy w skórę, a dzięki temu można uzyskać poprawę owalu twarzy, spłycenie bruzd nosowo-wargowych, modelowanie poszczególnych części twarzy (policzków, podbródka, żuchwy, nosa), zniwelowanie opadających policzków (tzw.chomików), wygładzenie zmarszczek oraz wypełnienie ust wraz z konturowaniem i nawilżeniem.

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w ludzkim organizmie. Jest głównym składnikiem macierzy zewnątrzkomórkowej tkanki łącznej. Zapewnia optymalne nawilżenie, ochronę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, a także możliwość modelowania twarzy szybko, bezinwazyjnie i naturalnie. Co więcej, efekty zabiegu z kwasem hialuronowym utrzymują się nawet do roku.

Nie da się uniknąć procesu starzenia skóry, jednak dzięki współczesnej medycynie estetycznej można znacząco wpłynąć na wygląd swojej twarzy. Tak, by wyglądała świeżo i promiennie, niezależnie od upływającego czasu. Warto wybrać sprawdzone miejsce do wykonania zabiegów medycyny estetycznej takie jak: https://botoxbochnia.pl, a potem zachwycać się w lustrze uzyskanymi efektami. Niezależnie od wieku, dalej możesz wyglądać zjawiskowo, a Twoja skóra nie zdradzi tego, ile wiosen aktualnie za Tobą. To może pozostać Twoją słodką tajemnicą, jeśli tego zechcesz.