Kategoria: Twój poradnik
Opublikowano: 2015-12-11 19:19:36 przez system

Indiana Jones Ibrahimovic

Szwed Zlatan Ibrahimovic rozgrywa swój pierwszy sezon w barwach Czerwonych Diabłów. W czwartkowej rozgrywce na Old Trafford zdobył 3 bramki ustanawiając wynik meczu 1/16 finału Ligi Europejskiej z Saint-Etienne 3:0.

Do tej pory osiągnął wiele. Aż 10 razy był ogłoszony najlepszy szwedzkim zawodnikiem zdobywając nagrodę Guldbollen. Dotychczas zdobył dla Manchesteru United 23 gole. Został najstarszym piłkarzem Premier League, który trafił 15 razy do siatki. Szwedzki zawodnik czyha jednak na coś jeszcze. Marzy o zdobyciu trofeum za zwycięstwo w rozgrywkach europejskich. Powiedział serwisowi uefa.com, że każde trofeum jest dla niego ważne. ,,Gdziekolwiek bym nie był, coś wygrywałem, więc jestem jak Indiana Jones. Byłbym zachwycony, gdyby i to mi się udało".

Mimo tego, że Zlatan jest wielkim indywidualistą, nie zapomina jednak o kolegach z drużyny. ,, To świetne uczucie. Moi koledzy z drużyny bardzo mi pomagali, dzięki czemu osiągnęliśmy dobry wynik i możemy z przekonaniem podejść do rewanżu. Przed nami jeszcze wiele ważnych meczów i mam nadzieję, że dalej będę grał na wysokim poziomie". Pozostali zawodnicy Manchesteru United nie pozostają mu dłużni. ,, To ktoś, kto pcha wszystkich do przodu. Nie lubi przegrywać nawet na treningach. To ma wpływ też na nas, jest dla nas talizmanem i osobą, której ufamy, kiedy trzeba zdobywać bramki. Wielu ludziom wydaje się, że to bardzo poważny człowiek, ale on jest pełny charyzmy i humoru. To jeden z kawalarzy w naszej szatni – chwalił Ibrahima obrońca Chris Smalling. Aby sprawdzić dotychczasowe zmagania Zlatana Ibrahimovica lub Czerwonych Diabłów, to skorzystaj z seo, które pozwoli Ci dotrzeć do szukanych informacji.

Po końcowym gwizdku sędziego Szwed nie krył radości. Meczowego hat tricka zawdzięcza temu, że nie skupia się na pojedynczych rywalach a stara się robić to co do niego należy i w czym jest dobry. ,,Stworzyliśmy sobie dobre okazje i je wykorzystaliśmy. Mamy sporą zaliczkę przed rewanżem. Uważam, że był to całkiem dobry pojedynek, a my zagraliśmy jako kolektyw. To jasne, że jesteśmy w stanie zrobić więcej, ale najważniejsze jest zwycięstwo" podkreślił Ibrahimović. "Ważne, żeby utrzymać dobry rytm, nadal ciężko pracować i wygrywać. W tym momencie jesteśmy zadowoleni i pewni siebie, jednak wszystko szybko może się zmienić. Jesteśmy przecież w decydującej fazie sezonu".

Rewanż w Saint-Etienne odbędzie się w środę 22 lutego o godzinie 18. Możesz obstawić wynik tego spotkania, a na <http://bonusowy-kod.com/> czeka na Ciebie bonus!