Kategoria: Twój poradnik
Opublikowano: 2017-06-22 21:55:36 przez system

Parkowanie samochodu przy lotnisku-gdzie warto jest to zrobić?

Niebawem wybierasz się w podróż samolotem i zależy Ci na tym, aby na lotnisko dojechać własnym samochodem? Niemniej jednak, kompletnie nie wiesz, co miałbyś z nim potem zrobić, skoro na kilka tygodni wylatujesz za granicę? Z pomocą przychodzą specjalne parkingi przy lotniskach, dzięki którym bez większych problemów będziesz mógł zostawić swój samochód bez obaw, że ktoś Ci go ukradnie, czy uszkodzi. Czym dokładnie charakteryzują się takie parkingi?

Strzeżone przez całą dobę

W zasadzie jest to najważniejsza ich cecha, bowiem parkingi nieopodal lotnisk, takie jak np. <http://modlinparking.pl/> są stale monitorowane oraz dodatkowo jest tam firma ochroniarska, która może reagować na wszelkie próby włamania do samochodów. Oczywiście całość jest zabezpieczona wysokim ogrodzeniem i oświetlona. Dzięki temu mamy tutaj do czynienia ze znakomitym rozwiązaniem, które sprawia, że spokojnie można dojechać na lotnisko swoim samochodem.

Niektóre parkingi są zlokalizowane w odległości około 2-3 kilometrów od lotnisk, niemniej jednak ich obsługa oferuje bezpłatny transfer na lotnisko oraz po przylocie, abyś mógł odebrać swój samochód.

Czy to jest drogie?

Zdecydowanie nie i dlatego też parkingi przy lotniskach zyskują coraz większą popularność. Stale powstają nowe obiekty, dzięki czemu klienci zdecydowanie mają w czym wybierać. Na pewno na uwagę zasługuje fakt, że często można tam się spotkać z licznymi promocjami, dzięki czemu dodatkowe pieniądze jak najbardziej można zaoszczędzić.

Jeśli nie wiesz, gdzie dokładne jest taki parking w Twoim mieście, to wszystko można sprawdzić w internecie. Najczęściej trafisz tam również na strony internetowe firm, które zajmują się tymi parkingami i tam zapewne będzie także umieszczony cennik za postój przez określoną ilość dni. Często zdarza się tak, że np. za pierwsze 10-15 dni obowiązuje cena 15 zł za dobę postoju, a za każdy kolejny już 7 zł.

Warto zatem zawsze dopytywać jak to dokładnie jest, jak również zwrócić uwagę na to, czy dany parking faktycznie jest odpowiednio chroniony. Czasami lepiej jest nieco dopłacić, ale za to mieć całkowitą pewność, że samochód jest bezpieczny. Tutaj nie ma miejsca na zbytnie oszczędności, bowiem różnica w cenie będzie niewielka, ale jeśli chodzi o poziom bezpieczeństwa, to mogą być naprawdę kolosalne zależności.