Kategoria: Twój poradnik
Opublikowano: 2019-07-19 22:00:46 przez system

Zakłady bukmacherskie - jak grać?

Rozpoczynające się rozgrywki ligowe, ruszający sezon Ekstraklasy, powrót zagranicznych gwiazd na boiska do piłki nożnej - to wszystko sprzyja chęci zabawy w zakłady bukmacherskie. Przede wszystkim wreszcie kibice piłki nożnej mają co obstawiać po dłuższej przerwie. Poza tym początek rozgrywek, to czas kiedy wszystko jest możliwe i obstawianie jest jeszcze ciekawsze, niż pod koniec sezonu. W końcu to po prostu dobra zabawa, której spróbować chce coraz więcej osób. Jak to zrobić dobrze?


  1. Legalnie znaczy bezpiecznie
  2. Bonusy i kody promocyjne
    Legalnie znaczy bezpiecznie

Oczywiście piłka nożna to nie jedyny sport, który znajduje się w ofercie zakładów bukmacherskich. To jednak nie oferta zakładów powinna być pierwszym kryterium wyboru. Powinna być nim legalność. W Polsce określenie "legalny bukmacher" ma bardzo konkretne znaczenie. Od czasów nowej ustawy hazardowej podmioty, które chcą prowadzić tego typu działalność, obejmuje bardzo wiele zobowiązań. Aby uzyskać status legalnego bukmachera i potwierdzającą go licencję na działalność od Ministra Finansów, trzeba spełnić szereg wymagań. Chodzi m.in. o prowadzenie działalności na terenie Polski, zgłoszenie do rozliczenia podatków w kraju, siedziba na terenie RP. Tutaj nie chodzi wyłącznie o większe przychody do skarbu państwa. Wszystkie te obostrzenia sprawiają, że w razie sytuacji dyskusyjnych, niejasnych, podejrzenia oszustwa - bukmachera łatwo jest zidentyfikować i pociągnąć do odpowiedzialności. Rośnie więc bezpieczeństwo graczy.

Bonusy i kody promocyjne

Legalni bukmacherzy sięgają po różne sposoby, aby zachęcić graczy do skorzystania z ich oferty. Przede wszystkim rozbudowują liczbę samych zakładów, pozyskują nowe kategorie sportów, które można obstawiać. W końcu ostatnio najmłodszy bukmacher na polskim rynku uruchomił możliwość obstawiania zakładów związanych ze światem mediów, polityki, ekonomii oraz wydarzeń dookoła sportowych. Kluczowym kryterium jest jednak przede wszystkim liczba i wysokość bonusów bukmacherskich. Zanim zdecydujesz się, u którego bukmachera zagrać, sprawdź, jakie oferty ma konkurencja. Możesz w tym celu sięgnąć do dostępnych w internecie rankingów bukmacherów, które szybko odpowiedzą ci na pytanie, kto w danym momencie ma najlepszą ofertę. Dodatkowo, na stronach, na których publikowane są takie rankingi, możesz znaleźć kody promocyjne, które powiększą tradycyjny bonus i pozwolą zyskać dodatkowe środki na grę. Oferta bukmacherów dynamicznie się zmienia, warto więc być na bieżąco. W ten sposób można naprawdę wiele zyskać.