Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2016-01-06 19:07:33 przez system

1% podatku dla Fundacji Auxilium

Rozliczając się z urzędem skarbowym każdy podatnik ma możliwość zdecydowania o tym, komu przekaże swój 1% podatku dochodowego. Jedną z mozliwosci jest przekazanie 1% na rzecz podopiecznych Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium.

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium z siedzibą przy ul. Regis 2 w Bochni została wpisana do wykazu organizacji pożytku publicznego, uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2015, sporządzonego zgodnie z art. 27a ust. 1 i 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r., poz. 1118 z późn zm.)

Wpis Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium znajduje się na stronie http://www.pozytek.gov.pl/Wykaz,opp,3666.html pod nr 7893.

Numer konta w Alior Banku, który uruchomiony został do celów zbiórki 1%:
35 2490 0005 0000 4600 5458 7128
nr KRS: 0000410419

- W zależności od tego, komu zechcemy przekazać wsparcie, należy w rubryce dopisać imię i nazwisko podopiecznego, do którego kierujemy swoje wsparcie - mówi prezes Fundacji Luiza Sawicka -Hofstede.

Alfabetyczna lista podopiecznych Fundacji:
Berner Krystian
Bobek Joanna
Broszkiewicz Krzysztof
Jakubowski Jakub
Machaj Tomasz
Marcinkowski Roman
Marszałek Dawid
Styczeń Patryk
Trybuła Marcin
Wąs Sara
Węgrzyn Katarzyna
Węgrzyn Paulina

  • W przypadku, gdy zechcą Państwo wspomóc działalność Fundacji, bez wyszczególniania podopiecznego, prosimy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego PIT wpisać „Fundacja”, wtedy Państwa datki zostaną przeznaczone na działalność statutową Auxilium. O wszystkich działaniach Fundacji oraz o podopiecznych możecie Państwo przeczytać na stronie http://auxilium-fundacja.org.pl.
    W imieniu podopiecznych Fundacji oraz ich rodzin dziękujemy za dotychczas przekazane wsparcie i chylimy czoła przed wszystkimi osobami, które pomagają bezinteresownie. Państwa pomoc to często jedyne wsparcie, jakie otrzymują nasi podopieczni - kończy prezes Fundacji Auxilium.