Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2021-06-12 17:53:53 przez Czas2012

5. rocznica ŚDM - pokaż swoje zdjęcia na wystawie!

Wszyscy mamy w pamięci bocheńskie wydarzenia, które 5 lat temu towarzyszyły Światowym Dniom Młodzieży – czytamy w informacji Urzędu Miejskiego. Z okazji zbliżającej się piątej rocznicy ŚDM Wydział Promocji i Rozwoju Miasta organizuje wystawę zdjęć, która choć na chwilę przeniesie nas do tamtych radosnych chwil.

Z końcem lipca 2016 r. gościliśmy w Bochni tysiące pielgrzymów, którzy przybyli do nas głównie z Hiszpanii, ale także z innych krajów Europy, czy obu Ameryk, w oczekiwaniu na wydarzenia kulminacyjne w Krakowie i Brzegach z udziałem papieża Franciszka.

Ten niezwykły czas tworzyli nie tylko przebywający w naszym mieście goście z różnych zakątków globu, ale również mieszkańcy Solnego Grodu, którzy przyjmowali pielgrzymów w swoich domach. Dlatego też organizator pragnie zachęcić do włączenia się w stworzenie tej wystawy wszystkich, którzy we własnych archiwach posiadają pamiątki w postaci fotografii dokumentujących bocheńskie wydarzenia.

Zobacz jak bawili się Hiszpanie na bocheńskim Rynku podczas Światowych Dni Młodzieży.

Link do nagrania: https://fb.watch/64DupFeiz7/

Każdy, kto chciałby wyeksponować swoje zdjęcia na przygotowywanej wystawie powinien przesłać je na adres mailowy: foto@umbochnia.pl w terminie do 25 czerwca 2021 r.

Fotografie należy przesłać w pełnej rozdzielczości. Do wiadomości należy dołączyć również oświadczenie o zgodzie na wykorzystywanie przesłanych zdjęć przez Urząd Miasta. Wzór poniżej.

Organizator wystawy zastrzega sobie prawo do wyboru zdjęć, które zostaną ostatecznie wykorzystane przy tworzeniu wystawy.

/media/user/images/upload/Czerwiec/Czerwiec 2021/SDM.JPG

Info: Urząd Miasta
Foto: Paweł Wieciech
26 lipiec 2016 - ul. Brodzińskiego, przyjazd Hiszpanów do Bochni

Oświadczenie autora/zgoda na wykorzystanie fotografii

(miejscowość i data)

Ja, niżej podpisany/a .................................... (imię i nazwisko), zamieszkały/a .................................... (adres) wyrażam zgodę na wykorzystanie i publikację fotografii mojego autorstwa przez Wydział Promocji i Rozwoju Miasta Urzędu Miasta Bochnia przy opracowaniu wystawy z okazji 5. rocznicy Światowych Dni Młodzieży, która zostanie wyeksponowana na Rynku w Bochni.