Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2018-12-18 19:24:51 przez system

50 lat - zdjęcia bocheńskich jubilatów

14 grudnia w piątek 40 bocheńskich par odebrało z rąk burmistrza medale przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za długoletnie pożycie małżeńskie.

Jubilacji, obchodzący jubileusz 50 i więcej lat pożycia małżeńskiego, odebrali także serdeczne słowa gratulacji skierowane do nich w liście gratulacyjnym od Prezydenta RP. Uroczystość, która odbyła się w Gospodzie nad Rabą, uświetnił specjalnie przygotowany na tę okazję występ uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Bochni oraz pokazy tańca towarzyskiego.

Medale nadane jubilatom przez Prezydenta RP oraz kwiaty wręczali Stefan Kolawiński – Burmistrz Miasta Bochnia oraz Zdzisława Gawor – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Bochni. Wśród tegorocznych jubilatów znaleźli się:
Wiktoria i Józef Bębenkowie, Bogumiła i Tadeusz Brustowie, Anna i Kazimierz Brzegowy, Czesława i Marian Bugajscy, Henryka i Andrzej Cyganowie, Halina i Józef Dziurdziowie, Bronisława i Tadeusz Fasugowie, Władysława i Mieczysław Gawłowiczowie, Józefa i Eugeniusz Giemzowie, Aniela i Marian Góreccy, Anna i Ryszard Gutkowscy, Zofia i Janusz Imiołkowie, Maria i Tadeusz Jaszczyńscy, Maria i Waldemar Jaśkowie, Krystyna i Jerzy Karscy, Janina i Aleksy Kasprzykowie, Aleksandra i Feliks Kołodziejowie, Anna i Jan Komasarowie, Wacława i Mieczysław Kiełbusowie, Władysława i Jerzy Krzykalscy, Maria i Władysław Kubatowie, Stanisława i Ignacy Kurkowie, Janina i Zygmunt Kurkowie, Barbara i Mieczysław Laskowie, Teresa i Zygmunt Malewscy, Stanisława i Ziemowit Michałowscy, Zofia i Zenobiusz Mościccy, Józefa i Zygmunt Ogorzelscy, Jadwiga i Andrzej Ołdakowscy, Barbara i Jerzy Popiołkowie, Barbara i Ryszard Ptakowie, Krystyna i Roman Riźnikowie, Józefa i Henryk Rośkowie, Anna i Antoni Rozpędowscy, Maria i Zygmunt Siatkowie, Irena i Janusz Słotowie, Halina i Józef Wąsikowie, Maria i Zbigniew Wilczyńscy, Barbara i Adam Śmierciakowie – 51. Rocznica, Stanisława i Stanisław Ziębowie – 51. rocznica

Foto: Łukasz Chojecki UM