Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2022-05-25 20:49:00 przez KacperGlod

Bochnia: Zatrzymano 34-latkę poszukiwaną listem gończym

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Bochni zatrzymali 34-latkę poszukiwaną listem gończym. Mieszkanka gminy Drwinia była poszukiwana od 2018 roku. Przed policją ukrywała się poza granicami Polski.

List gończy za 34-latką z gminy Drwinia został wydany w 2018 roku przez Prokuraturę Rejonową w Chorzowie. Kobieta dopuściła się przestępstwa przeciwko wiarygodności dokumentów i unikała odpowiedzialności karnej, ukrywając się przed organami ścigania.

Sprawą zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni. Szereg wykonanych czynności pozwolił im ustalić, że kobieta wyjechała z Polski, jednak w najbliższym czasie może wrócić do kraju na rodzinną imprezę okolicznościową.

Kryminalni udali się pod adres zamieszkania kobiety, gdzie jednak jej nie zastali. Podejrzewając że 34-latka jest gdzieś w pobliżu funkcjonariusze zaczęli sprawdzać teren przyległy. Będąc już na terenie Bochni, policjanci dostrzegli pojazd, w którym znajdowała się kobieta odpowiadająca rysopisowi poszukiwanej. Samochód został zatrzymany. Dane kobiety zostały potwierdzone, po czym została ona zatrzymana.

Info: KPP w Bochni
Fot. Flickr