Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2024-06-04 06:53:05 przez Czas2012

Burmistrz Bochni powołała swoich zastępców – jak przedstawia ich Urząd?

Jak poinformował Urząd Miasta Burmistrz Miasta Bochnia Magdalena Łacna powołała swoich zastępców. Funkcje te sprawować będą Filip Pach oraz Wojciech Woźniczka.

Filip Pach – mgr inż. Inżynierii środowiska, absolwent I Liceum Ogólnokształcącego w Bochni oraz Politechniki Krakowskiej. Były pracownik Wydziału Architektury, Gospodarki Komunalnej i Inwestycji w Urzędzie Miasta Bochnia. Przez wiele lat pracował w Państwowym Gospodarstwie Wodnym Wody Polskie, ostatnio jako członek kadry kierowniczej, odpowiedzialny między innymi za realizację wielomilionowego projektu finansowanego przez UE. Sportowiec, wieloletni zawodnik BKS i MOSiR Bochnia. Rodzinnie związany z Bochnią od wielu pokoleń.

Do jego zadań będzie należał między innymi nadzór nad:
- Wydziałem Inwestycji, Rewitalizacji Miasta i Funduszy Zewnętrznych,
- Wydziałem Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska,
- Referat Architektury i Planowania Przestrzennego,

Wojciech Woźniczka – mgr politologii, absolwent I Liceum Ogólnokształcącego w Bochni. Studiował politologię o specjalizacji Samorząd i polityka lokalna. Rodowity Bochnianin. Przez wiele lat prowadził działalności gospodarczą w zakresie marketingu internetowego i eventów. W ostatnich latach zajmował się logistyką dla handlu internetowego. W trakcie studiów podyplomowych z zarządzania logistyką na Uniwersytecie Śląskim. Z pasji żona, córki oraz muzyka i książki.

Do jego zadań będzie należał między innymi nadzór nad:
- Wydziałem Gospodarki Mieniem Komunalnym i Rolnictwa,
- Wydziałem Promocji i Rozwoju Miasta,
- Referatem Gospodarki Lokalami.

Info: UM Bochnia