Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2018-09-26 21:06:34 przez system

Chcesz być radnym? Zdaj Test Samorządowy!

Czy kandydat w wyborach samorządowych, tak szczerze uśmiechający się do nas z plakatu naprawdę nadaje się do sprawowania władzy? Trudnoi sprawdzić kreatywność, odwagę, uczciwośc, kompetencje społeczne. Ale na pewno można sprawdzić wiedzę!

30 września o godzinie 12.00 w Audytorium im. Prof. Wincentego Danka w Uniwersytecie Pedagogicznym (ul. Podchorążych 2, 1 piętro) odbędzie się Test Samorządowy, będący zwieńczeniem akcji Radny z Certyfikatem.Test będzie zawierał 60 pytań jednokrotnego wyboru, z zakresu wiedzy dostępnej na stronie www.RadnyzCertyfikatem.pl. Rejestracja przybyłych uczestników odbędzie się w godz. 11.00 – 11.30. będzie to też dogodny czas, aby zarejestrować wypowiedzi organizatorów, jak również uczestników.

Informujemy o dużych trudnościach w dojeździe na ulicę Podchorążych 2, która obecnie jest w remoncie.Fotografie osób, które pozytywnie zaliczą Test zostaną zamieszczone na stronie www.RadnyzCertyfikatem.pl wraz z podpisem i numerowanym znakiem graficznym.

Organizatorzy:
Mgr Waldemar Domański – pomysłodawca projektu „Radny z Certyfikatem”Projekt „Radny z Certyfikatem”
Prof. Andrzej Piasecki – Instytut Prawa, Administracji i Ekonomii UPDr Ryszard Kozioł – Instytut Politologii UP
http://gazetapowiatowa.pl/ O AKCJI:

Kierowca musi mieć prawo jazdy,
lekarz – dyplom,
siądz – święcenia,

a radny – CERTYFIKAT!!!

Wybory do rady dzielnicy, miasta, sejmiku mogą być początkiem wielkiej kariery w samorządzie i w polityce. Nowi kandydaci zazwyczaj są entuzjastami zmian i rozwoju. To liderzy projektów i szefowie lokalnych inicjatyw, którym często w osiąganiu wyznaczonych celów brakuje szerokiego poparcia.

Jak ich znaleźć i wyłonić z grona setek plakatów i atrakcyjnych haseł? Uniwersytet Pedagogiczny zaprasza do udziału w Teście Samorządowy. Pozytywne zaliczenie testu daje prawo do zamieszczania na plakatach wyborczych znaku graficznego, potwierdzającego kompetencje kandydata na radnego. Każdy znak graficzny posiada indywidualny numer, na podstawie którego będzie można uzyskać potwierdzenie jego autentyczności na stronie www.RadnyzCertyfikatem.pl.

Foto z http://gazetapowiatowa.pl/