Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2017-03-28 12:45:47 przez system

CKZiU Łapanów w Festiwalu Zawodów w Krakowie

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łapanowie, jako jedyna szkoła z powiatu bocheńskiego, uczestniczyło w piątej edycji Festiwalu Zawodów w Małopolsce

Trwające od 23 do 25 marca Targi Edukacyjne odbyły się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Expo Kraków. W wydarzeniu udział wzięło ponad stu wystawców, wśród których znalazły się szkoły ponadgimnazjalne, uczelnie wyższe, służby mundurowe oraz przedsiębiorcy współpracujący ze szkołami.

CKZiU w Łapanowie zrealizowało ekspozycję „Elegancja na słodkim stole” w ramach branży gastronomiczno-turystycznej. Główną część powierzchni wystawienniczej zajął słodki stół, na którym zagościły smaczne i wykonane z dużą dbałością o detale wypieki. Całość utrzymana została w tonacji czarno-białej z czerwonym akcentem barwnym. W ciągu trzech dni trwania Targów odwiedzający stoisko mogli nie tylko degustować słodkości, ale również przyglądać się pokazom tworzenia ozdób wielkanocnych przy użyciu masy marcepanowej w wykonaniu uczniów kierunków gastronomicznych.

Nad przygotowaniem stoiska promocyjnego czuwały nauczycielki przedmiotów gastronomicznych: Anna Jop i Małgorzata Majda-Frączek.