Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2016-03-09 12:54:16 przez system

Doradzą w sprawie pozyskiwania środków unijnych

Urząd Miasta Bochnia, wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego zapraszają mieszkańców miasta, zainteresowanych pozyskiwaniem dotacji unijnych, na konsultacje z pracownikiem Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Dyżur konsultanta odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Bochnia, we wtorek, 15 marca w godzinach od 10:00 do 14:00 sala nr 100.

Zaproszenie adresowane jest do wszystkich zainteresowanych pozyskiwaniem środków na otwarcie lub rozwój działalności gospodarczej, inwestycje oraz w celu uzyskania informacji na temat możliwości ubiegania się o wsparcie w interesujących obszarach, w ramach nowej perspektywy finansowej na lata 2014-2020, w tym o: ogłoszonych konkursach i regulaminach, harmonogramach naborów wniosków.

Punkt Informacyjny Funduszach Europejskich w Tarnowie działa w strukturze Departamentu Zarządzania Programami Operacyjnymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Zainteresowanych zaprasza również do siedziby Punktu w Tarnowie, ul. Wałowa 37.