Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2019-05-30 21:25:09 przez system

Dzień Dziecka w Majkowicach. Będzie się działo!

Wójt Gminy Bochnia zaprasza wszystkie dzieci z terenu gminy wraz z rodzicami na Gminny Dzień Dziecka, który odbędzie się 1 czerwca na boisku sportowym w Majkowicach. Wydarzenie rozpocznie II Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Bochnia, a następnie zaprezentowane zostaną prace konkursowe o tematyce ekologicznej. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie pojazdu z materiałów recyklingowych.

Kolejno na scenie zagoszczą uczestnicy ,,Dziecięcego Festiwalu Polskiej Piosenki’’, Klub Seniora z Majkowic z przedstawieniem teatralnym ,,Rzepka’’ oraz ,,One Trzy’’ - grupa teatralna ze Słomki.

W programie imprezy organizatorzy zaplanowali również wiele innych atrakcji: pokaz zajęć ,,Bum-bum-rurki’’ w wykonaniu dzieci uczęszczających na świetlicę w Gierczycach, koncert grupy ,,Baczkusie’’, a ponadto: przejażdżki na kucykach, przygotowaną przez animatorów GCKCziS darmową strefę gier i zabaw z niespodziankami oraz darmową strefę dmuchańców (w godz. 15:00-19:00).

Gwiazdą wieczoru będzie Roksana Węgiel (Roxie) - zwyciężczyni I edycji The Voice Kids oraz dziecięcej Eurowizji, którą podbiła utworem „Anyone I want to be”, zdobywając tym samym listy przebojów. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00, a wieczór zakończy zabawa taneczna, na którą zaprosi DJ Eliash.