Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2016-04-06 09:12:54 przez system

„Ekonomik” zaprasza na Dni Otwarte

Tegoroczny sezon „dni otwartych” bocheńskich szkół ponadgimnazjalnych to okazja dokonania lub potwierdzenia uczniowskich wyborów dotyczących dalszej nauki.

Do skorzystania z takiej możliwości zaprasza gimnazjalistów i ich rodziców Zespół Szkół nr 3 - popularny „Ekonomik”, który w dniach 7 i 8 kwietnia zaprezentuje swoją ofertę edukacyjną. Przez dwa kolejne dni w godzinach od 8.00 do 14.00 będzie można zobaczyć szkołę od środka, poczuć jej atmosferę oraz przede wszystkim poznać aktualne propozycje, te dotyczące nauki, jak również innych możliwości, typu kursy czy staże zagraniczne.

Dla odwiedzających przygotowane będą wszystkie pracownie, w tym nowo otwarta, jedna z najnowocześniejszych w Małopolsce szkolna pracownia gastronomiczna, wyposażona m.in. w sprzęt do sous-vide. Poza degustacją i uczniowskimi popisami kulinarnymi będzie można zobaczyć pokaz synchroniczny obsługi konsumenta, pokaz cukierniczy, pokaz wykorzystania tablicy interaktywnej, filmik młodych ekonomistów, zaprezentuje swoje działania Samorząd Uczniowski a uczniowie i nauczyciele odpowiedzą na wszystkie nurtujące gości pytania.

Ekonomik otwiera drzwi i zaprasza!
Dołącz do odwiedzających!
Sprawdź wydarzenie na FB
https://www.facebook.com/events/207106129645172/
i Snapchat’a (@zs3ekonomik) szkoły.