Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2015-08-11 17:17:57 przez system

Fundacja Auxilium dziękuje za pomoc dla Krzyśka

Od prezes fundacji Auxilium otrzymaliśmy list z podziękowaniami dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przeprowadzenia i sukcesu pikniku charytatywnego, który został [przeprowadzony w niedziele 9 sierpnia w Rzezawie.

"W imieniu Fundacji Auxilium dziękuję serdecznie za udział w Pikniku Charytatywnym w Rzezawie, z którego dochód został przeznaczony na rehabilitację poszkodowanego w wypadku motocyklowym Krzysztofa Broszkiewicza.

Podczas Pikniku, mimo męczących upałów, chętnych do wsparcia Krzysztofa nie brakowało. Dzięki hojności darczyńców zebrano 6701,67 zł. Za wszystkie datki w imieniu Krzysztofa, rodziny i przyjaciół zaangażowanych w przygotowanie imprezy serdecznie dziękuję.

Szczególne podziękowania i wyrazy uznania kieruję do wszystkich firm oraz instytucji, bez których zorganizowanie tego wydarzenia nie byłoby możliwe:
Pan Mariusz Palej - Wójt Gminy Rzezawa – Patron Honorowy Pikniku
Pani Renata Prokop - Dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Rzezawie
Pani Anna Gawłowicz z GCKCziS w Rzezawie
Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzezawie
Drukarnia M–Druk Mariusz Czarny - Bochnia
F.H. Dudek Grażyna Dobrowolska - Rzezawa
Sklep Wielobranżowy Grażyna Borowiec – Rzezawa
Restauracja u Jacka – Jodłówka
Zakład Cukierniczy Jan Mularz – Rzezawa
Hotel Kasztel – Rzezawa (za catering piknikowy)
Promo–Sport – Rzezawa (za ogromną ilość nagród, które rozlosowaliśmy wśród publiczności)
Kaps – Rzezawa
Apteka Radix Barbara Jurkowska, Marta Grabias - Rzezawa
Poż–Tech Renata Waśniowska – Autoryzowany Serwis Gaśnic – Rzezawa
Mikobus Wiesław Łagosz - Jasień
Drukarnia Perfekt – Bochnia
Radio RDN - Patron Medialny

Dziękuję także wolontariuszom, rodzinie, przyjaciołom Krzysztofa Broszkiewicza, chłopakom z występujących na scenie grup: Karolowi Makuchowi i towarzyszącym mu muzykom, zespołowi „the pajx”, zespołowi „Quelque Chose”, pani Stanisławie Nawrockiej, młodzieży z Grupy Odtwórstwa Historycznego Per Saecula z Nowego Wiśnicza, wszystkim motocyklistom, którzy wsparli naszą akcję, osobom, które pomogły zorganizować Piknik – w szczególności Łukaszowi Bednarczykowi i pani Marcie Data z Rzezawy oraz wszystkim, którzy byli z nami ciałem, duchem bądź sercem.

Wszystkie osoby, które chciałby wesprzeć Krzysztofa w jego walce o to, by szybko „stanąć na nogi” zapraszam do przesyłania datków na jego subkonto w Alior Banku:
86 2490 0005 0000 4600 5159 4051.

Dziękuję.
Luiza Sawicka Hofstede
Prezes Fundacji Auxilium"