Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2020-11-04 14:30:11 przez Czas2012

Gdzie można zrobić zakupy on-line?

Coraz trudniej się żyje

W życiu publicznym obowiązuje coraz więcej obowiązujących obostrzeń i zakazów które nakłada na nas władza. Zaleca się czy powoli już wymusza na ludziach maksymalną izolację. W sklepach znów obowiązują godziny dla seniorów, a wystraszeni codziennymi informacjami utrzymanymi w klimacie dramatu i horroru starsi ludzie boją się wychodzić z domów. Jak w takim przypadku najlepiej zrobić zakupy?

Bocheńskie sklepy spożywcze stworzyły w tym celu sklepy internetowe, w których można zaopatrzyć się w niezbędne produkty, a następnie odebrać bezpiecznie w sklepie lub zamówić dostawę do domu.

Gdzie zamówić zakupy:

Intermarche Bochni – tutaj możecie zrobić zakupy on-line na stornie www.intermarchebochnia.pl następnie zamówić dostawę do domu lub odebrać przed sklepem. Płatność przelewem, kartą lub gotówką.

PSS SPOŁEM – możliwość zrobienia zakupów on-line i odbiór zamówienia w sklepie Floris - Bochnia, Pl. Pułaskiego 4 w oznaczonym miejscu. Wystarczy wejść na stronę www.spolembochnia.com.pl. Minimalna kwota zamówienia to 50 zł. Płatność kartą.

Delikatesy PASSA – zakupy można zrobić na stronie https://www.delikatesy.bochnia.pl/, a następnie odebrać w sklepie lub z dostawa do domu. Płatność kartą i gotówką.

COLD Bochnia – podobnie jak we wcześniej wspomnianych sklepach, zakupy można zrobić on-line poprzez stronę https://www.sklep.cold-lux.pl/ a następnie odebrać swoje zamówienie w sklepie przy ul. Krakowskie Przedmieście. Możliwość zapłaty gotówką , kartą płatniczą, blikiem lub bonem.

Delikatesy Centrum – możliwość zrobienia zakupów i odbiór w trzech lokalizacjach, Bochnia ul. Brzeźnicka i Proszowska oraz w Proszówkach. Wystarczy wejść na stronę https://sklep.delikatesy.pl/. Minimalna wartość zamówienia to 50 zł. Płatność kartą lub gotówką.

Nasz eDeli – możliwość zamówienia na stronie https://www.naszedeli.pl/ oraz dostawa na terenie Gminy Bochnia, z pozostałych miejscowości zamówienie można odebrać w trzech lokalizacjach w Bochni ul. Floris 31, Karolina 7a i Brzeźnica295. Zapłata możliwa jest po skończonym zamówieniu lub przy odbiorze gotówką bądź kartą.

Każdy inny sklep jeśli ma możliwość zakupów on-line może być dołączony do listy.

Info: Lista sklepów - Starostwo Powiatowe