Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2021-05-17 19:55:16 przez eb

Głosujcie na "nieprzeciętną" Milenę!

"Nieprzeciętni" to plebiscyt radiowej Czwórki, adresowany do młodych ludzi, którzy na co dzień podejmują nietypowe działania, mają niebanalne zainteresowania, tworzą wyjątkowe rzeczy.

W tym roku wśród dziesięciu laureatów, wyłonionych z blisko 300 zgłoszeń znalazła się bochnianka, 18 - letnia Milena Cierniak.

Uczennica drugiej klasy I LO w Bochni. Razem z grupą znajomych ze szkoły stworzyła projekt społeczny @DaltonizmŚwiata o tematyce chorób psychicznych. Ze względu na swoje zainteresowanie psychologią, stała się pomysłodawczynią i inicjatorką owego projektu. Na co dzień zajmuje się naukami humanistycznymi, ale przede wszystkim szlifuje swoje zdolności artystyczne, by dostać się na wymarzoną uczelnię. Najbardziej lubi malować, fotografować oraz czytać książki o tematyce psychologicznej.

Teraz czas na inetranutów – do 13 czerwca można głosować na swoich kandydatów. Wyniki głosowania i nazwisko zwycięzcy poznamy podczas Gali 24 czerwca. Finaliści otrzymają nagrody rzeczowe, a zwycięzca statuetkę i tytuł "Nieprzecięty 2021".

Oddać głos można tutaj: https://www.polskieradio.pl/465