Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2015-10-02 21:51:46 przez system

Gmina Bochnia: wybrano nową dyrektorkę ZOZ

30 września w Urzędzie Gminy Bochnia odbyły się przesłuchania konkursowe na stanowisko dyrektora gminnego ZOZ-u. Poprzednia dyrektorka, pani Bożena Grzybacz odeszła z pracy w Urzędzie za porozumieniem stron w sierpniu tego roku. Do konkursu wystartowały 4 osoby, wśród nich – były radny miejski i wiceprzewodnicząca Stowarzyszenia Gmina Bochnia dla Wszystkich.

Byli to: Katarzyna Kupisz z Bochni, Elżbieta Waśniowska z Borku, Renata Siatka z Siedlca oraz Maciej Fischer z Proszówek.
Bezapelacyjnie wygrała pani Katarzyna Kupisz, zdobywając w tajnym glosowaniu 100% głosów komisji konkursowej. Jak napisano w uzasadnieniu wyboru: „Pani Katarzyna Kupisz spełnia wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze.

Posiada wykształcenie wyższe i tytuł magistra na kierunku zarządzanie jakością – kształcenie menedżerów jakości na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz ukończone studia podyplomowe w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego, Wydział nauk Ekonomiczno – Społecznych – Menadżer ochrony zdrowia.
W rozmowie kwalifikacyjnej przedstawiła najlepszą koncepcję funkcjonowania SPG ZOZ w Bochni”.

Pani Katarzyna Kupisz ma 44 lata i dotąd pracowała w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II.