Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2016-10-05 14:59:29 przez system

Głosuj i wybieraj Seniorkę i Seniora Roku

Jeszcze do 13 października można głosować w sms-owym plebiscycie „Dziennika Polskiego” na Seniorkę i Seniora Roku 2015.

Głosowanie potrwa do 13 października do godz. 17. SMS-y należy przesyłać pod numer 72 355, wpisując w treści, w zależności od kategorii: SENIORKA. i od razu po kropce nr przypisany wybranej kandydatce (np. SENIORKA.13), SENIOR. i od razu po kropce numer przypisany kandydatowi (np. SENIOR.13). UWAGA! Głosować na seniorki i seniorów trzeba oddzielnie. Koszt jednego SMS to 2,46 zł (z VAT).

Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł z VAT. Głosujemy na Seniorki i Seniorów oddzielnie, co znaczy, że jeden SMS da głos tylko jednej osobie. Jeżeli chcemy głosować na Seniorkę i Seniora, to trzeba wysłać dwa oddzielne SMS-y z odpowiednią treścią. Warto nagradzać ludzi, którzy nie odpoczywają z założonymi rękami, a chce im się robić coś pożytecznego, którzy mimo bagażu lat nadal angażują się w różne działania społeczne na rzecz innych. Dlatego zachęcamy do wybierania tych najlepszych, najbardziej aktywnych.

Z terenu naszego powiatu zgłoszone zostały następujące osoby:
- Maria Korody-Chrzan - dyrygent i kierownik chóru „Złota Jesień” działającego przy MDK w Bochni. SMS o treści SENIORKA.4

  • Stefan Styczeń - członek PCK od 40 lat, założyciel Klubu HDK na terenie gminy Drwinia. SMS o treści SENIOR.8