Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2015-11-06 15:15:02 przez system

Głosuj na bocheńskie organizacje pozarządowe

Która organizacja pozarządowa cieszy się największym zaufaniem i popularnością wśród Małopolan? Dzięki rozpoczętemu 5 listopada głosowaniu internetowemu każdy z nas może wskazać swojego faworyta do Nagrody Marszałka Województwa Małopolskiego „Kryształy Soli”. Głosować można do 20 listopada.

Wzorem ubiegłego roku swojego laureata - najlepszą organizację prowadzącą działalność pożytku publicznego - wskażą też internauci. Okazją do tego jest głosowanie, które potrwa od 5 do 20 listopada na stronie internetowej www.gazetakrakowska.pl. Na swojego faworyta można oddać jeden głos w ciągu doby.

Do udziału w głosowaniu zgłoszone zostały następujące NGO z terenu Bochni:
- Stowarzyszenie Bochniaków i Miłośników Ziemi Bocheńskiej,
- Fundacja Salina Nova,
- Stowarzyszenie "Rodzina Kolpinga" w Bochni.

Link do głosowania:
http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyt/konkurs-o-nagrode-marszalka-wojewodztwa-malopolskiego-krysztaly-soli-edycja-xi,30106,t,id.html

Nagroda „Kryształy Soli” przyznawana jest przez Marszałka Województwa Małopolskiego od 2005 roku, jako wyraz uznania dla zaangażowania i pracy na rzecz rozwoju regionu i jego mieszkańców. Laureaci konkursu - społecznicy i organizacje pozarządowe dzięki swojej codziennej pracy stają się dobrym wzorem do naśladowania dla innych.

Nieprzypadkowa jest też nazwa nagrody - „sól ziemi” oznacza przecież ludzi wyjątkowych i wartościowych.