Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2022-05-23 16:48:55 przez Czas2012

Home and You w Galerii Rondo

Mieszkańcy Bochni nie będą już musieli jeździć do innych miast by znaleźć dodatki do swoich domów i pokoi. W Galerii Rondo przy ul. Partyzantów swój sklep otwarła Home and You. Home and You to marka należąca do polskiej firmy BBK, która działa od 1992 roku. Pierwszy sklep z dekoracjami domowymi został otwarty w 2013 roku. Obecnie firma posiada 142 sklepy na terenie Polski.

Home and You to sklepy z wyposażeniem wnętrz i innymi dodatkami do domu. Znajdziemy tu wszystko czego wymaga urządzenie pomieszczeń mieszkalnych oraz przedmioty i dekoracje do każdego rodzaju pokoi. Od pościeli i ręczników po meble, oświetlenie, akcesoria łazienkowe, przedmioty i narzędzia kuchenne, dodatki do stołu, niezbędne produkty do gotowania, dekoracje i wiele innych.

Miłość do pięknych wnętrz – to właśnie od niej wszystko się zaczęło – piszą właściciele marki. Oryginalne, pełne uroku i funkcjonalne aranżacje to nasza pasja, którą rozwijamy codziennie od ponad 20 lat, zajmując się importem i dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz. Bacznie śledzimy nowe trendy w branży wnętrzarskiej, nie boimy się przy tym także kreować własnych – zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Nieustannie poszukujemy nowych inspiracji, aby tworzyć oryginalne kolekcje ozdób, tekstyliów i domowych akcesoriów dla naszych marek: home&you oraz Essex.

Nasz zespół składa się ze specjalistów różnych dziedzin, m.in.: grafików, projektantów, kontrolerów jakości i visual merchandiserów. Współpracujemy z największymi producentami z Polski, krajów Unii Europejskiej i Dalekiego Wschodu. Posiadamy także biuro w Szanghaju, które umożliwia nam nawiązanie bliskiego kontaktu z dostawcami i bieżącą kontrolę jakości importowanych towarów. Naszą misją jest dzielenie się pasją do pięknych, unikalnych aranżacji i nieszablonowym podejściem do kreowania przestrzeni. Zależy nam, aby produkty opatrzone naszymi logotypami łączyły w sobie jakość, funkcjonalność i oryginalny design.

Sklep Home and You jest już otwarty dla klientów.

Galeria Handlowa
Poniedziałek - sobota: 9:00-21:00
Niedziela handlowa: 10:00-20:00

Netto
Poniedziałek - sobota: 6:00 – 22:00
Niedziela handlowa: 8:00 -20:00