Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2023-03-27 20:31:09 przez Czas2012

Invest Cuffs - bocheńska firma z nagrodą

5 lat wyzwań z zakresu obsługi filmowej i fotograficznej podczas niezwykłej konferencji Invest Cuffs - jednego z największych wydarzeń inwestycyjnych w Europie, zaowocowało wyjątkowym wyrazem uznania dla mnie i całej mojej wspaniałej (12-osobowej) ekipy aniołów, bez których to wszystko nie byłoby możliwe – napisał Michał Domański, właściciel firmy SMARTVISION z Bochni po tym jak został właścicielem statuetki.

Firma SMARTVISION i jej właściciel Michał Domański został uhonorowany nagrodą specjalną oraz statuetką Anioła InvestCuffs. Invest Cuffs to doroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego. Rynek ten skupia się na inwestycjach w akcje, waluty, surowce, kryptowaluty czy fundusze inwestycyjne. Zrzesza inwestorów i przedsiębiorców z całej Polski. Spotkanie InvestCuffs jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie. Co roku przyciąga ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, klientów instytucjonalnych oraz detalicznych.

Osoby biorące udział otrzymują możliwość udziału w konferencjach, targach, spotkaniach z ekspertami inwestycyjnymi, prezentacjach startupów, wywiadach i relacjach. Invest Cuffs to duża dawka wiedzy, emocji oraz najlepszy networking w branży inwestycyjnej. Właśnie działalność bocheńskiej firmy SMARTVISION została tam dostrzeżona i zaowocowała nagrodą.

PW

Czytaj także: Pompa ciepła opracowana przez firmę ze Starego Wiśnicza ze Złotym Medalem