Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2017-02-03 15:14:25 przez system

K. Cetnarski drugim policjantem w Nowym Wiśniczu

1 lutego w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Bochni odbyła się uroczystość, w trakcie której Komendant Powiatowy Policji w Bochni mł. insp. Mariusz Dymura wręczył rozkaz personalny podkomisarzowi Krzysztofowi Cetnarskiemu, w którym został on powołany na stanowisko zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu.

Podkomisarz Krzysztof Cetnarski zastąpił na tym stanowisku dotychczasowego zastępcę Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu asp. szt. Wojciecha Wałkowskiego, który odszedł na emeryturę.

Podkomisarz Krzysztof Cetnarski służbę w Policji rozpoczął 22 stycznia 1996 r. jako aplikant Rezerwy Kadrowej KWP w Tarnowie. W 1997 r. podjął służbę w Bochni w Wydziale Prewencji, początkowo jako policjant Referatu Dzielnicowych, później jako młodszy dzielnicowy Rewiru Dzielnicowych, a od 1999 r. pełnił służbę jako policjant Plutonu Pogotowia Policyjnego i Patrolowania Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Bochni.

Od 2002 r. do końca 2014 r. pracował w Wydziale dw. z Przestępczością Gospodarczą początkowo jako referent, a później detektyw. Od stycznia 2015 r. pełnił służbę w Komisariacie Policji w Nowym Wiśniczu jako specjalista Zespołu Kryminalnego, a od dnia 01.02.2017 r. objął stanowisko zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu.