Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2018-05-29 21:05:27 przez system

KN II: utrudnienia w ruchu

Rusza drugi etap budowy obwodnicy KN II. Dziś Urząd Miasta poinformował o tymczasowej zmianie organizacji ruchu. W miejscu planowanej budowy obwodnicy od poniedziałku trwa wycinka drzew.

Od jutra (środa 30 maja) ruszają prace budowlane. Całkowicie wyłączone z ruchu będą ul. Zaułek Franciszka Mollo oraz fragmenty ul. Pileckiego. Szczegóły można podglądnąć na załączonym skanie przesłanym przez Urząd Miasta.

Zamknięte będą fragmenty ul. Pileckiego od mniej więcej posesji nr 37 do skrzyżowania z ul. Legionów Polskich oraz niewielki fragment ul. Zaułek Franciszka Mollo - od ul. Campi do ul. Pileckiego. Będzie można jednak wjechać w ulicę Campi od strony osiedla Niepodległości. Ruch na tej ulicy zostanie odwrócony aż do skrzyżowania z ul. Pileckiego. Inne zmiany zakładają dojazd do ul. Turkowskiego tymczasową drogą w rejonie istniejącego boiska sportowego. Zakończenie prac przewidywane jest na koniec października tego roku. Oddanie drogi do użytku może się jednak przedłużyć w związku z uzyskaniem odpowiednich zgód na użytkowanie.

Zobacz poniżej skan wyższej roździelczości. Zaznaczony kratką teren to teren budowy nowego odcinka KN II wraz z rondem.

/media/data/upload/Luty/Maj/Maj 2018/KN II - utrudnienia b.jpg