Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2015-03-06 19:52:30 przez system

Kongres Nowej Prawicy zbiera podpisy-dołącz do akcji

Wraz z kolejnymi wyborami na Prezydenta RP, Kongres Nowej Prawicy zdecydował się wystawić kandydaturę Jacka Wilka. Aby jednak była możliwość rejestracji kandydata KNP na Prezydenta potrzebujemy 100 000 podpisów poparcia na terenie całej Polski, które są niezbędne, aby zarejestrować Komitet Wyborczy i kandydata na Prezydenta RP.

Chętne osoby do zbierania podpisów poparcia zachęcamy do pobrania listy z oficjalne strony internetowej Kongresu Nowej Prawicy TUTAJ

Osoby, które już zebrały podpisy poparcia proszone są o kontakt z koordynatorem regionalnym, celem przekazania go do centrali KNP (koordynator.bochnia@wp.pl)

Informujemy jednocześnie, iż jako Komitet Wyborczy będziemy mogli zgłosić członków do pracy w Obwodowych Komisjach Wyborczych.

Kwota, jaką w tym roku PKW przeznaczyła na wypłatę diet dla członków to 160 zł (180 zł zastępca przewodniczącego, 200 zł przewodniczący) za jedną turę, czyli w przypadku dwóch tur członek komisji otrzyma 320 zł (360 zł z-ca przewodniczącego,400 zł przewodniczący).

Osoby chętne do pracy w Okręgowych Komisjach Wyborczych na terenie powiatu bocheńskiego proszone są o kontakt e-mailowy z koordynatorem regionalnym: koordynator.bochnia@wp.plUWAGA: Aby KNP mógł zgłaszać swoich kandydatów na członków komisji, musimy zarejestrować Komitet Wyborczy, a to będziemy mogli zrobić jedynie, gdy uzbieramy 100 000 podpisów poparcia dla Jacka Wilka. Dlatego tym bardziej zachęcamy do zbierania podpisów!

Lista do zbierania podpisów poparcia: http://nowaprawica.com/knp/wp-content/uploads/2015/02/2015_Lista-na-podpisy_kandydat-J-WILK.pdf

Mapka z wykazem komisji wyborczych na terenie powiatu bocheńskiego: <http://wybory2011.pkw.gov.pl/owb/120000/pl/120100.html>

Tekst sponsorowany