Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2018-11-22 21:21:08 przez system

Ludwik Węgrzyn dziękuje

Jak już wspominaliśmy, trzykrotny bocheński starosta udaje się na emeryturę. Poniżej zamieszczamy jego pożegnanie, z drobnymi tylko zmianami.

Po przepracowaniu prawie 42 lat pracy zawodowej, w tym 34 lat na Ziemi Bocheńskiej w Gminie Bochnia i Powiecie Bocheńskim, dla dobra ich Mieszkańców i dla dynamicznego rozwoju, w poczuciu dobrze spełnianego obowiązku postanowiłem przejść na zasłużoną emeryturę.
W tych długich latach mojej pracy zarówno na Pomorzu Zachodnim, w Krakowie jak i na Bocheńszczyźnie spotkałem wielu wspaniałych ludzi, dla których dobro społeczne, jak i rozwój społeczny i ekonomiczny idący w kierunku poprawy życia ludzi i całego społeczeństwa było podobnie jak i dla mnie najważniejszym celem.

Dziękuję im wszystkim jak i każdemu z osobna za te wspaniałe lata działania.
Szczególne słowa podziękowania kieruję do mojej rodziny: mojej Żony Waldemary i córek Katarzyny, Marty i Małgosi, które były zawsze dla mnie ostoją i wsparciem, a moją nieobecność szczególnie w soboty i w niedziele znosiły z niezwykłą dzielnością.

Na mojej drodze pracy zawodowej zetknąłem się z setkami koleżanek i kolegów, wspaniałych współpracowników i pracowników.
Za tą pracę serdecznie Wam dziękuję, pracę trudną a nie zawsze rozumianą i akceptowaną przez społeczeństwo.

Dziękuję samorządowcom, radnym, sołtysom, członkom OSP - moim druhom, działaczom i animatorom kultury.Odchodząc z pracy zawodowej pozostanę (mam nadzieję) aktywnym członkiem naszej samorządowej rodziny i będę pracował wykorzystując moją wiedzę i doświadczenie dla dobra naszej Małej Ojczyzny – Bochni.
Za wszystko serdecznie dziękuję.

Z poważaniem
Ludwik Węgrzyn Starosta Bocheński

Bochnia 20. Listopada 2018 r