Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2016-05-06 17:21:07 przez system

Majkowice walczą o podwórko

Na redakcyjną pocztę Czasu wpłynął list od Rady Soleckiej i pani sołtys Majkowic: "Ruszyła akcja „Podwórko Nivea 2016”. Nivea w I etapie konkursu wybuduje 20 Placów zabaw – głosy można oddawać od 5 maja 2016 r. do 2 czerwca 2016 r. Do pokonania jest ok. 700 uczestników.

Rywalizacja polega na internetowym głosowaniu na wybraną miejscowość za pośrednictwem strony: http://www.nivea.pl/podworko2016 lub przez mobilna aplikację. Każda zainteresowana osoba w wyżej wspomnianym okresie może oddać jeden głos dziennie.

Sołtys i Rada Sołecka bardzo proszą aby oddać swój głos na Majkowice!

II etap będzie trwał od 3 czerwca do 30 czerwca 2016 r. wyłonionych zostanie kolejnych 20 lokalizacji.
Zasada jest prosta, aby wygrać, trzeba głosować! Każdy oddany głos może złożyć się na wspólny sukces. Proszę wszystkich, nie tylko mieszkańców Majkowic, ale także mieszkańców innych miejscowości z terenu gminy, powiatu i całej Polski, a także z poza granic naszego kraju o oddanie jak największej ilości głosów na naszą lokalizację.
Dla Państwa to kilka sekund pracy dziennie, dla naszych najmłodszych długie godziny radosnych zabaw na placu zabaw za około 100000 zł!
Za każdy oddany głos z góry dziękujemy – Renata Cholewa –Sołtys z Radą Sołecką i Mieszkańcami".

Warto dodać, że w tm samym konkursie startuje też inna wieś z Gminy Bochnia - Nieprześnia. Jej kandydaturę zgłosiła sama Gmina.
Najłatwiej jest zagłosować za pomocą Facebooka!