Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2018-03-05 20:19:03 przez system

Mariusz Palej Osobowością Roku 2017

Wójt Gminy Rzezawa Mariusz Palej został wybrany „Osobowością Roku 2017" w plebiscycie organizowanym przez „Gazetę Krakowską" w kategorii samorządność i społeczność lokalna w powiecie bocheńskim.

Włodarz gminy został doceniony za swoją dotychczasową pracę na rzecz rozwoju gminy w tym m.in. za ogrom środków pozyskanych z funduszy zewnętrznych na realizację wielu ważnych inwestycji.

-Serdecznie dziękuję wszystkim Mieszkańcom Gminy Rzezawa za olbrzymie wsparcie, które od Was otrzymuję. Ta nagroda jest naszą wspólną i właśnie dlatego pragnę ją dedykować wszystkim osobom, które tworzą naszą Małą Ojczyznę — mówi Mariusz Palej, który za zwycięstwo w akcji „Gazety Krakowskiej" otrzymał pamiątkowy dyplom i statuetkę.

Nagrody te zostały mu wręczone podczas uroczystej gali, która odbyła się w piątek w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha" w Krakowie.

Tytuły „Osobowość Roku" były przyznawane po raz w drugi w historii krakowskiego dziennika. Warto zaznaczyć, że w roku ubiegłym wójt Gminy Rzezawa także okazał się najlepszy i wygrał ten plebiscyt.

Podczas tegorocznej gali tytuł „Osobowość Roku 2017" z terenu powiatu bocheńskiego zdobył także - w kategorii kultura - Piotr Lekki, organizator projektu Bochnia Rocks, - w kategorii działalność społeczna i charytatywna - Stanisław Dębosz, organizator pomocy dla Polaków na Litwie oraz Ukrainie oraz w kategorii biznes - Włodzimierz Chwastek, właściciel firmy Cold.