Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2015-08-04 11:04:25 przez system

Matka z synem okradli supermarket

Bocheńscy policjanci zatrzymali matkę z synem, którzy z półek jednego z supermarketów w Bochni ukradli sprzęt renomowanej marki o wartości ponad 3 tysięcy złotych. Dzięki intensywnym działaniom policjantów udało się przedstawić parze złodziei zarzut kradzieży, za co grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5

Zatrzymana kobieta i jej syn niepostrzeżenie ukradli i wynieśli z supermarketu sprzęt renomowanej marki m.in.: sztućce, noże, nożyczki i inne przybory kuchenne o łącznej wartości 3112 złotych. Sposób działania sprawców polegał na tym, że kiedy chłopak kradł sprzęt, to kobieta w tym czasie stała bardzo blisko niego zasłaniając przed kamerami moment kradzieży - poinformował portal czasbochenski.pl Łukasz Ostręga, rzecznik prsowy bocheńskiej policji.

Zatrzymane osoby to 40 letnia mieszkanka Bochni oraz jej 17 letni syn. Obojgu przedstawiono zarzut kradzieży, do którego się przyznali. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego za kradzież grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.