Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2015-12-21 21:08:05 przez system

Mikluszowiccy strażacy chcą być na medal

Ochotnicza Straż Pożarna w Mikluszowicach, jako jedyna jednostka z powiatu bocheńskiego, startuje w konkursie zorganizowanym przez Orlen, w którym internauci doceniają działanie jednostek OSP.

Polski gigant paliwowy po raz kolejny chce wyróżnić niesamowitą pracę strażaków i dlatego w ramach zupełnie nowej akcji zorganizował konkurs na najbardziej niesamowitą jednostkę strażacką w Polsce w serwisie Facebook!

Adres do strony, gdzie można oddać głos: https://apps.facebook.com/strazacy_na_medal/?id=1031878033499490

Glosować na Facebooku można do 21 stycznia 2016 r., dlatego warto zmobilizować swoje środowisko do poparcia zgłoszonej kandydatury. Spośród 10 zgłoszeń, które otrzymają największą ilość głosów, komisja konkursowa wybierze i nagrodzi trzech zwycięzców.

Druhowie z Mikluszowic są jedną z najbardziej medialnych jednostek w Polsce, dzięki produkcji dwóch filmów, prezentujących działalność strażaków ochotników, mają wielu fanów w Internecie. Pierwszy film ma ponad 100 tys. wyświetleń. Drugi natomiast - https://www.youtube.com/watch?v=VljwkzTf3eI&feature=youtu.be ukazuje marzenia młodych chłopaków o byciu strażakami.

OSP w Mikluszowicach w swojej 116-letniej tradycji wielokrotnie ratowała zagrożone życie ludzkie i mienie w wielu pożarach, miejscowych zagrożeniach i powodziach. Jest jednostką, na którą o każdej porze dnia i nocy można liczyć. Oprócz działalności bojowej działa społecznie, kulturalnie oraz na polu sportowym.