Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2023-01-30 15:38:18 przez Czas2012

Na basenie na razie nie popływasz - awaria

Awaria silnika jest powodem zamknięcia bocheńskiej pływalni. Jak informuje dyrekcja basenu przerwa może potrwać co najmniej do połowy lutego.

Szanowni Państwo, z przyczyn od nas niezależnych (m.in. awaria silnika centrali wentylacyjnej) przerwa technologiczna na pływalni przedłuży się co najmniej do połowy lutego 2023r. – czytamy w informacji przesłanej przez dyrekcję basenu w Bochni. Awaria silnika wpłynęła znacząco na dalsze wychłodzenie obiektu, dlatego szybkie uruchomienie naszej pływalni będzie po prostu niemożliwe.
Woda w nieckach basenowych musi być nie tylko ogrzana, ale również musi przejść stosowne badania co do jej jakości, a to z kolei oznacza kolejne 5-7 dni oczekiwania.

O planowanym terminie ponownego uruchomienia obiektu poinformujemy Państwa w odrębnym komunikacie, który wydamy po kilku dniach od rozpoczęcia ogrzewania wody w niecce basenu sportowego.

Dyrekcja basenu informuje, że termin ważności kart abonamentowych zostanie automatycznie wydłużony o całkowity czas trwania przerwy technologicznej.