Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2017-02-15 14:32:23 przez system

Nabór projektów rewitalizacyjnych

W związku z trwającymi pracami, dotyczącymi opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Bochni na lata 2017-2026 burmistrz miasta ogłosił nabór projektów rewitalizacyjnych.

Przedsięwzięcia, zgłaszane do umieszczenia w Gminnym Programie Rewitalizacji, należy opisać w karcie projektu rewitalizacyjnego, dostępnej do pobrania na stronie www.bochnia.eu w zakładce „Rewitalizacja”, oraz na stronie BiP UM Bochnia, również w zakładce „rewitalizacja”. Ostateczny termin przyjmowania kart projektów wyznaczony został na poniedziałek 6 marca do godziny 15.30.

Wypełnione karty projektów należy złożyć na dzienniku Podawczym UM Bochnia w wersji papierowej oraz w wersji elektronicznej na adres mailowy: rewiltalizacja@um.bochnia.pl. Przed zgłoszeniem projektu należy zapoznać się z Diagnozą, stanowiącą podstawę do ustalenia obszaru rewitalizacji i prowadzenia programowania działań rewitalizacyjnych w Bochni, w tym planowania projektów rewitalizacyjnych. Diagnoza jest dostępna publicznie, na stronach internetowych wwww.bochia.eu oraz https://bip. Malopolska.pl/umbochnia