Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2019-07-13 18:54:01 przez system

"Ona czuje we mnie piniądz". Święto Gminy Bochnia

Tradycyjnym Turniejem Sołectw rozpoczęło się dzisiaj dwudniowe, piąte już Święto Gminy Bochnia.

Od godziny 18:00 królować będzie muzyka taneczna. Jako pierwszy na scenie zagości zespół Boys znany m.in. z takich hitów jak ,,Najpiękniejsza Dziewczyno’’, ,,Wciąż pamiętam’’, ,,Moja Kochana’’. Kolejną gwiazdą wieczoru będą ,,Łobuzy’’- twórcy ogólnopolskiego przeboju ,,Ona czuje we mnie piniądz’’. Muzycy mają w swoim dorobku również takie hity jak: ,,Łobuz kocha najbardziej’’ i ,,Zbuntowany Anioł’’. Muzyczną część tego dnia zakończy dyskoteka, którą poprowadzą Dj Eliash & Pema.

Drugi dzień imprezy rozpoczniemy tradycyjnie ,,Świętem Latawca’’- nie zabraknie licznych gier i zabaw dla całych rodzin, a także konkursu na najpiękniejszy, wykonany samodzielnie latawiec. Występy sceniczne rozpocznie o godzinie 17:00 regionalny Zespół Pieśni i Tańca ,,Siedlecanie’’, a następnie na scenie zaprezentuje się zespół Mechanica. Koncert gwiazdy wieczoru poprzedzi występ Orkiestry Baczków, której repertuar zapewne zachwyci wszystkich przybyłych.

O 21:00 rozpocznie się koncert Margaret- polskiej piosenkarki, blogerki i projektantki mody. Artystka zdobyła popularność za sprawą teledysku do debiutanckiego singla „Thank you very much”. Zyskał on sławę nie tylko w Polsce, ale i na świecie (wysoko notowany był m.in. w Niemczech, Austrii czy Włoszech). Jej utwór „Start a Fire” został oficjalnym hymnem Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn w 2014 roku. Innymi niekwestionowanymi hitami artystki, bijącymi rekordy popularności są: ,,Byle jak’’, ,,Tempo’’, ,,In my Cabana’’.

Po koncercie rozpocznie się widowiskowy pokaz laserów, po którym najwytrwalsi goście będą mogli bawić się podczas dyskoteki, na którą zaproszą Dj Eliash & Dj Sixth – aktualny Mistrz Polski.
Przez cały weekend będą na Państwa czekać atrakcje mobilnego parku rozrywki, oferowane przez profesjonalny lunapark JN –LUNAPARK.Konferansjerami tegorocznej edycji będą jak poprzednio: Agata Petela -Dziennikarka Radia Plus Kris Kojder – znany prezenter telewizyjny i radiowy.