Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2015-06-16 12:48:21 przez system

Os. Panorama-idealne mieszkania dla każdego

Os. Panorama to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc do zamieszkania. Położone na terenie dawnej cegielni, tuż obok kapliczki i źródełka na Murowiance, oferuje nie tylko piękne widoki z okna ale i wielki komfort mieszkań w bardzo korzystnej cenie. Właśnie oddano do użytku kolejny blok mieszkaniowy.

Zakończyła się budowa pierwszego z nowo zaprojektowanych bloków na Os. Panorama przy ul. Brzeźnickiej w Bochni. Nowy blok mieszkalny został wykonany w bardzo wysokim standardzie. Jest tam 48 komfortowych mieszkań (w tym 6 apartamentów z ogródkami) o powierzchniach 28 mkw, 48 mkw, 51 mkw i 59 mkw, zlokalizowanych w 3 klatkach schodowych.

Metraż mieszkań został przygotowany tak, że spełni oczekiwania każdego klienta. Klienci poszukujący mieszkania dla jednej osoby odnajdą je w lokalach 28 metrowych. Dla rodzin z dziećmi przygotowano komfortowe lokale 59 metrowe z trzema pokojami. Właściciele inwestycji podkreślają, że to co wyróżnia nowy blok mieszkaniowy to możliwość dowolnej aranżacji mieszkań zarówno, w poziomie jak i w pionie. Do dyspozycji klientów są bowiem również mieszkania dwupoziomowe.

Nowy kompleks mieszkaniowy ma się docelowo składać z 6 bloków. Ich umiejscowienie na wzgórzu Murowianki pozwala delektować się pięknymi i relaksującymi widokami z okna.

Spokojne życie w komfortowych mieszkaniach i w malowniczym otoczeniu, a przy tym – przyjazna infrastruktura to cechy wyróżniające nowe osiedle przy ulicy Brzeźnickiej. Przy inwestycji znajduje się budynek handlowo-usługowy gdzie mieści się supermarket, apteka, przedszkole, cukiernia, restauracja z możliwością organizacji imprez okolicznościowych, przychodnia, parkingi wraz z garażami, a wszystko to o kilka minut drogi od centrum miasta.

/media/data/upload/Czerwiec/Czerwiec 2015/blok Jana.jpg

Klatki schodowe wyłożone zostały płytkami granitowymi, balustrady wykonane są ze stali nierdzewnej. W kondygnacji podziemnej bloku znajduje się 13 garaży, 30 komórek lokatorskich, a w bezpośrednim sąsiedztwie 100 miejsc postojowych.

Wszystkie mieszkania posiadają duże balkony zaprojektowane tak, że połączenie szkła i nierdzewnej stali nie przysłania panoramicznego widoku. Dodatkowe atuty to indywidualne media, dwufunkcyjny kocioł gazowy, instalacja pod klimatyzację, hybrydowa wentylacja, video-domofon, specjalna instalacja dla okapów kuchennych oraz okablowanie pod internet i TV.

W niedalekiej przyszłości planowany jest zjazd z osiedla na obwodnicę miasta, która prowadzi wprost do autostrady. Obecnie z „Osiedla Panorama” do centrum miasta jest 1500 m, do autostrady A4 około 4 km, a na krakowski klimatyczny Kazimierz mieszkańcy dojadą w nieco ponad 30 min.

Blok jest ogrodzony i monitorowany. Każdy z mieszkańców ma możliwość obserwowania terenu we własnym mieszkaniu. W pobliżu znajduje się plac zabaw oraz dostępne dla mieszkańców tereny zielone. Niewielki park z zabytkową kapliczką wybudowaną w XVI wieku i źródełkiem wody pitnej, położony w zadrzewionej okolicy jest idealnym miejscem na spacery i odpoczynek. Po wodę przyjeżdżają okoliczni mieszkańcy, bo jak chce tradycja, działa ona leczniczo na wiele różnych chorób.

Blok jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych oraz młodych rodziców - w każdej klatce znajduje się nowoczesna winda, a przed klatkami i blokiem są podjazdy dla wózków.

Pośród dość bogatej oferty mieszkań jaka istnieje w Bochni, blok przy ul. Brzeźnickiej 55 e wydaje się być jedną z najlepszych ofert.

Pełna informacja na stronie www.cober.info.pl

Materiał promocyjny