Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2018-09-12 19:58:03 przez system

Osiedle Dobrych Wibracji zaprasza na weekend

Na dwa dni zaplanowano cykl spotkań sąsiedzkich na „Osiedlu Dobrych Wibracji”. A jakie to osiedle? Oczywiście – Niepodległości! Impreza sportowo – towarzyska jest realizacją projektu z Budżetu Obywatelskiego.

Na sobotę 15 września od godz. 16:00 do 22:00 zaplanowano piknikową imprezę sąsiedzką. Każdy mieszkaniec Bochni będzie mógł pochwalić się swoimi umiejętnościami kulinarnymi przynosząc ze sobą własne wypieki, by poczęstować nimi pozostałych uczestników wydarzenia. Na wszystkich czekać będzie pyszna i zdrowa lemoniada.
Wszyscy chętni będą mogli zabrać ze sobą wszystko, co może się przydać na wspólnym piknikowaniu: koce, gry i inne akcesoria, które umożliwiają bezpieczną zabawę, uzupełniając przygotowane atrakcje. Do dyspozycji uczestników będą zielone błonia znajdujące się przy ul. Jakubowskiego, które udostępni Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bochni.
Niedzielny poranek upłynie pod znakiem wysiłku fizycznego, który po wspólnym biesiadowaniu na pewno będzie wskazany. Zajęcia z wykwalifikowaną kadrą trenerów personalnych zostały podzielone na grupy. Miejscem ich realizacji będzie siłownia Junior-Senior.

Plan wydarzeń:
sobota, 15 września – start o godz. 16.00
strefa wypoczynku,
wspólna biesiada sąsiedzka,
ponadto:
minikaraoke,
animacje i konkursy z nagrodami,
zabawa taneczna z DJ,
plenerowa lekcja tańca,
pierwsze bocheńskie zawody w przeciąganiu liny i podnoszeniu się na drążku.

niedziela 16 września – start o godz. 7.00
TRENING FITNESS – work street combo
– 7.00 – blok dla seniorów,
– 8.00 – blok dla pań,
– 9.00 – blok dla panów,
– 10.00 – blok dla dzieci.