Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2016-06-28 14:55:46 przez system

Ostatnia szansa na zagłosowanie na siłownię od Nestlé

Jeszcze tylko do 6 lipca internauci będą mogli zadecydować, gdzie powstanie 16 siłowni terenowych ufundowanych w ramach programu „Nestlé porusza Polskę” zorganizowanego z okazji 150-lecia działalności firmy. W sumie w całej Polsce do konkursu zgłoszono aż 710 lokalizacji. Obecnie na stronie www.NestlePorusza.pl trwa internetowe głosowanie. Każdego dnia można oddać 1 głos.

Na stronie NestlePorusza.pl trwa wielkie głosowanie – wyłącznie od aktywności internautów zależy, gdzie powstanie 16 siłowni terenowych ufundowanych w ramach jubileuszowego programu „Nestlé porusza Polskę”. Codziennie każdy można oddać 1 głos i tym samym wspomóc wybraną gminę w plebiscycie.

Jak głosować?
Na www.NestlePorusza.pl w sekcji „Głosowanie” należy wpisać województwo, miasto, kod pocztowy i sprawdzić, czy w ta lokalizacja bierze udział w konkursie. Po wysłaniu głosu, otrzymamy e-mail z linkiem weryfikującym. Każdego dnia można oddać 1 głos. Głosowanie trwa jeszcze tylko kilka dni, do 6 lipca 2016 roku.

„Nestlé porusza Polskę”
Program został ogłoszony w lutym 2016 roku z okazji 150-lecia istnienia firmy Nestlé. W pierwszym etapie, gminy z całej Polski zgłaszały chęć udziału w konkursie i posiadania siłowni na swoim terenie. W kolejnym etapie, który trwa do 6 lipca internauci swoimi głosami zadecydują, gdzie powstaną siłownie terenowe Nestlé.

W lokalizacjach, które zdobędą największą liczbę głosów, będzie można ćwiczyć na siłowniach terenowych już jesienią. Ambasadorem programu „Nestlé porusza Polskę” jest Zbigniew Bródka – polski łyżwiarz szybki i złoty medalista olimpijski.

Dwie miejscowości z naszego powiatu ubiegają się o zdobycie takich siłowni. Są to:
- Łapanów - teren położony przy szkole podstawowej i gimnazjum w Łapanowie – dotychczas zdobył 6939 głosów
- teren koło Domu Kultury w Królówce – jak do tej pory głosowano na niego 148 156 razy.