Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2015-11-20 10:18:40 przez system

Otwarcie baz rodzin Szlachetnej Paczki już wkrótce

21 listopada to w paczkowym kalendarzu iście magiczny dzień. Właśnie wtedy pojawi się lista tych niestrudzonych, pełnych determinacji i zapału - rodzin, dla których w tym wyjątkowym, przedświątecznym okresie będzie można zrobić coś niezwykłego: przygotować Szlachetną Paczkę.

- Odwiedziny potrzebujących rodzin właśnie dobiegają końca. Analizujemy sytuacje każdej z nich i podejmujemy decyzję o włączeniu do projektu. Nie jest to łatwe zadanie: do projektu zostaną włączone tylko te rodziny, dla których Paczka będzie impulsem do zmiany życia i jednocześnie nagrodą za bohaterską postawę pomimo wielu przeciwności życiowych – mówi Magdalena Kołodziej, Lider Rejonu Bochnia Szlachetnej Paczki.

Tego samego dnia z okazji otwarcia baz rodzin, w Krakowie na Rynku Głównym (Brama Floriańska) o godzinie 11:00 odbędzie się Marsz Paczki i Akademii. W tym roku organizatorzy zapraszają na nie wszystkie osoby zaangażowane w wielką Drużynę SuperW. Od tego dnia będzie też można ufundować indeks dla wybranego dziecka z Akademii Przyszłości.

Finał Szlachetnej Paczki odbędzie się 12 i 13 grudnia, bez wątpienia do tego czasu każdy zdąży udać się na szlachetne zakupy. Dzięki uprzejmości kierownik Moniki Grabarz miejscem finału będzie Miejskie Centrum Dzieci i Młodzieży „Ochronka” przy ul. Sienkiewicza 2.

To wszystko dzieje się obok Ciebie! Leć walczyć z biedą i zostań Darczyńcą! Już 21 listopada wejdź na stronę szlachetnapaczka.pl i wybierz rodzinę z Naszej okolicy.