Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2015-06-15 16:55:55 przez system

Panie nie gorsze od panów

Mijający weekend nie obfitował (na szczęście) zbytnio w wydarzenia na drogach – z jednym zastrzeżeniem – aż połowy kraks i kolizji dokonały panie.

015/06/13, godzina 9:04, Rajbrot – kolizja drogowa
Kierujący samochodem marki volvo, na łuku drogi częściowo zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z z jadącym w przeciwnym kierunku samochodem marki VW passat. Wskutek zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń, a kierujący pojazdami byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem i punktami karnymi.

2015/06/13, godzina 14:26, Nowy Wiśnicz – kolizja drogowa
Kierowca samochodu osobowego opel zafira nie zachował bezpiecznej odległości za poprzedzającą go toyotą yaris i uderzył w tył tego pojazdu, doprowadzając do kolizji drogowej. Wskutek zdarzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń ciała, kierowcy byli trzeźwi, a sprawca kolizji ukarany został mandatem i punktami karnymi.

2015/06/13, godzina 17:01, Bochnia, Plac Gen. Kazimierza Pułaskiego – kolizja drogowa
Kierująca peugeotem 207 cofając, nie zachowała należytej ostrożności i uderzyła w zaparkowany pojazd marki fiat siena. Kierująca peugeotem była trzeźwa, ukarana mandatem karnym.

2015/06/13, godzina 21:20, Lipnica Dolna – kolizja drogowa
Kierująca volkswagenem utraciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożną tablicę ogłoszeniową. Kierująca była trzeźwa, ukarana mandatem i punktami karnymi.

2015/06/13, godzina 22:24, Bochnia ul. Tadeusza Kościuszki – kolizja drogowa
Kierowca mercedesa, wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem marki derbi, doprowadzając do kolizji drogowej. Kierowcy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcy zdarzenia zostało zatrzymane prawo jazdy z uwagi na rażące naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W najbliższym czasie zostanie sporządzony wniosek do sądu o ukaranie sprawcy tego wykroczenia.

2015/06/14, godzina 22:59, Bochnia, ul. Karolina – kolizja drogowa
Kierująca fordem focusem, na skrzyżowaniu ul Karolina i Krzeczowskiej nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu pojazdowi marki seat leon, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Kierujący byli trzeźwi, sprawca zdarzenia ukarany mandatem i punktami karnymi.