Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2018-09-19 19:31:28 przez system

Pokemony zawitają do Bochni

I to już jutro! Donosi o tym strona FB Urzędu Miasta "Do rozgrywki zostaną wykorzystane lokalizacje tzw. PokeStop, czyli miejsca w grze w których zdobyć można przedmioty, a także zapolować na Pokemony. Co 30 minut ogłaszana będzie lokalizacja przy której toczy się rozgrywka.

Zasady rywalizacji:
1. Rozgrywka rozpoczyna się w czwartek 20 września o godz. 10:00, a kończy tego samego dnia o godz. 22:00.

  1. W wybranej lokalizacji PokeStop zostaną umieszczone znaczniki w formie chorągiewek. Ich liczba zawsze będzie stała i wynosiła 10 sztuk.

  2. Zadaniem gracza będzie zabranie jednej z nich ze sobą – zabranie większej liczby nie ma sensu.

  3. Co 30 minut ogłaszana będzie nowa lokalizacja PokeStop z zainstalowanymi znacznikami. Lokalizacja ogłaszana będzie na stronie wydarzenia,

  4. W każdej lokalizacji dostępne będą inne znaczniki.

  5. Wygrywa osoba, która w czasie zabawy zbierze największą liczbę znaczników – chorągiewek.

  6. Rozstrzygnięcie zabawy nastąpi w sobotę o godz. 16:00 na Rynku w Bochni – przyjdź na Rynek, zabierz ze sobą zebrane znaczniki i odbierz nagrodę!

  7. Nagrodzonych zostanie 15 graczy z największą ilością zebranych znaczników.

Bonusy dla posiadaczy aplikacji Pokémon Go: w każdej lokalizacji PokeStop biorącej udział w rozgrywce zostanie uruchomiony Lure Module (moduł wabika), pozwalający zebrać większą liczbę Pokémonów, Dzięki temu, uruchamiając aplikację, łatwiej będzie można zlokalizować bieżący punkt biorący udział w grze.