Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2016-02-08 08:47:09 przez system

Policyjny notatnik weekendowy

Coraz mniej rzeczy nas zadziwia. Można kierować, mając blisko 3 promile w wydychanym powietrzu? Okazuje się, że jak najbardziej…

6 lutego, godzina 13:05, Nieszkowice Małe – kierowca w stanie nietrzeźwości
Policjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę ciągnika rolniczego marki Ursus. W trakcie badania stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna ma 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, a ponadto posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres 3 lat, który nałożył na niego Sąd Rejonowy w Bochni. Mężczyzna odpowie za dwa przestępstwa tj. kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości i niestosowanie się do wyroku sądu dotyczącego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi.

7 lutego, godzina 16:50, Nowy Wiśnicz – kierowca w stanie nietrzeźwości
Policjanci z Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu osobowego peugeot 307. W trakcie badania stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna ma 1,92 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, a ponadto posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna odpowie za dwa przestępstwa tj. kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości i niestosowanie się do wyroku sądu dotyczącego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi.