Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2015-06-24 10:57:35 przez system

Program Stypendialny Fundacji Auxilium

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium ogłasza nabór kandydatów do Programu Stypendialnego Fundacji.Data ogłoszenia naboru: 24 czerwca 2015 r.

Termin naboru zgłoszeń upływa dnia 30 września 2015r. o godz. 15.00.Do udziału w Programie Stypendialnym zapraszamy wszystkie osoby, które wyróżniają się osiągnięciami w dziedzinie kultury, nauki, sportu, lub w innych dziedzinach. Wszystkie informacje niezbędne dla potencjalnych kandydatów oraz karta zgłoszeniowa dostępne są w Regulaminie Programu Stypendialnego (PDF do pobrania znajduje się na stronie www.auxilium-fundacja.pl).

Wypełnione i podpisane Karty zgłoszeniowe wraz z załącznikami należy wysłać na adres: stypendia.auxilium@wp.pl.Komisja Stypendialna nie później niż w ciągu sześćdziesięciu dni od daty zamknięcia naboru dokona wyboru osoby lub osób, które otrzymają jednorazowe stypendium.

Stypendium Fundacji Auxilium fundowane jest przez darczyńców: Werner Kenkel Body&Soul Piotr DźwigajNovum BHP ConsultingFPH Michałek, Wiesław Wnęk, Adam Korta, Bogusław Dźwigaj.

Regulamin Programu Stzpendialnego mona ynale na www.auxilium-fundacja.pl