Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2015-10-23 15:44:19 przez system

Rynek: minister pracy zachęcał do głosowania na PSL

23 października na bocheńskim Rynku odbyła się konferencja prasowa Polskiego Stronnictwa Ludowego. Uczestniczyli w niej przedstawiciele partii, którzy ubiegają się o mandaty senatorów oraz posłów w naszym okręgu wyborczym. Główną postacią spotkania był jednak minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz.

- Ludzie, którzy tworzą wspólnotę Polskiego Stronnictwa Ludowego to rzetelni samorządowcy, to doświadczeni pracownicy, a także młode osoby pełne zapału, ale to również seniorzy, którym należy się odpowiedni szacunek. To jest drużyna, którą stać na naprawdę dobry wynik – mówił wiceprezes PSL.

Zaznaczył on ponadto, że jeżeli liczba parlamentarzystów z ugrupowania Polskiego Stronnictwa Ludowego będzie w rządzie zbyt mała, to będzie więcej chaosu i kłótni. Dlatego zachęcał, aby zagłosować w niedzielnych wyborach samorządowych na PSL. - Proszę o poparcie normalności. Proszę o poparcie tradycji i nowoczesności, bo PSL to tradycyjne wartości i umiłowanie ojczyzny, ale to też innowacyjne patrzenie w przyszłość – zakończył minister Kosiniak-Kamysz.